fbpx
Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Polityka prywatności serwisu holum.pl

  1. Informacje ogólne
  Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników serwisu holum.pl w związku zkorzystaniem przez nich z usług związanych z działaniem Serwisu.

  2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest
  ORIENT PAWEŁ SKRZYPCZAK z siedzibą w Chorzowie, ul. Chrobrego 18, NIP  954-25-77-953 REGON 241954342

  3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

  4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

  5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
  b) poprzez gromadzenie plików “cookies” patrz polityka plików “cookies”,
  c) serwis korzysta z narzędzia Google Analytics, dostarczonego przez Google LLC,
  1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA. Serwis wykorzystujemy w celu tworzenia i zbierania anonimowych statystyk, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika – polityka prywatnosci firmy Google. Działania te nie pozwalają nam zidentyfikować konkretnego użytkownika i połaczyć go z realną osoba odwiedzajacą naszą stronę. Nie zapisujemy danych przesłanych w formularzach.
  d) serwis korzysta z narzędzia Yandex Metrica  dostarczonego przez YANDEX LLC, 16, Leo Tolstoy St., Moscow, 119021, Russia. Z narzędzia korzystamy  do nagrywania sesji użytkowników celem optymalizacji strony pod kątem użyteczności dla odwiedzajacego. Polityka prywatności serwisu Yandex Metrica. Działania te nie pozwalają nam zidentyfikować konkretnego użytkownika i połaczyć go z realną osoba odwiedzajacą naszą stronę. Nie zapisujemy danych przesłanych w formularzach.

  6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

  7. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

  8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

  9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

  10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

  11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis holum.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
  W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce kontakt.