fbpx
Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • O nas

  Naszą pasją jest człowiek – jego organizm i zdrowie

  Ośrodek Terapii Naturalnych HOLUM powstał w 2017 roku i jest miejscem, w którym każdy człowiek może zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych – naszymi pacjentami są zarówno dzieci, jak i dorośli. Najważniejsze w naszej pracy jest znalezienie i nazwanie przyczyn powstania dolegliwości, a nie zajmowanie się samym objawem. Naszym celem jest stworzenie w organizmie człowieka odpowiednich warunków, aby był on w stanie wrócić do stanu równowagi, czyli do zdrowia.

  HOLUM to ośrodek terapii naturalnych, gdzie w centrum zainteresowania jest człowiek.

  Jesteśmy zespołem terapeutów składającym się z akupunkturzystów, fizjoterapeutów, masażystów, refleksologów, dietetyków. Wszystkich nas łączy wspólna pasja – człowiek. Często wspólnie prowadzimy jednego pacjenta, konsultując i wybierając optymalną terapię. Każdy z nas jest wykwalifikowany w swojej dziedzinie, co potwierdzają odbyte szkolenia oraz doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentem. Można nas spotkać na salach wykładowych, jako słuchaczy, gdy pogłębiamy swoją wiedzę lub w roli wykładowców, gdy przekazujemy ją kolejnym pokoleniom terapeutów.

  Łączymy terapie stosowane w medycynie chińskiej z terapiami manualnymi oraz zajęciami ruchowymi.

  Ośrodek Terapii Naturalnych HOLUM to przestrzeń gdzie spotykają się dwa światy — wschodu i zachodu. W naszej ofercie znajdą Państwo terapie zarówno z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (np. zabiegi akupunktury, dietetykę i ziołolecznictwo, refleksologię, masaż bańką chińską) jak i terapie stosowane szerzej przez medycynę zachodnią (osteopatia,  fizjoterapia, fizjoterapia uro-ginekologiczna, terapia czaszkowo krzyżowa, mikrokinezyterapia, stawianie bezogoniowych baniek lekarskich) oraz masaże (m.in. masaż lomi-lomi, masaże refleksologiczne, masaże autorskie).

  Dbamy również o profilaktykę zdrowia naszych pacjentów organizując wykłady o zdrowiu  (np. terapia pożywieniem), cykliczne wakacyjne wyjazdy zdrowotne oraz grupowe zajęcia gimnastyczne i jogę (w tym jogę zdrowotną oraz jogę dla seniorów).

  Powiązane strony:

  Pozostańmy w kontakcie
  możesz odwiedzić nas na facebooku a także zapisać się na newsletter