Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Masaż twarzy

  • Zastosowanie masażu twarzy jest bardzo szerokie – począwszy od głębokiej relaksacji twarzy i całego ciała po realnie odmłodzony wygląd twarzy.

   Zabiegi masażu twarzy przeprowadza doświadczona kosmetyczka holistyczna Katarzyna Kleinert, która w swojej pracy od lat wykorzystuje szerokie metody poprawy wyglądu twarzy i skóry, nieustannie rozwija się zarówno w dziedzinie kosmetyki, jak i w zakresie medycyny niekonwencjonalnej.

  Masaż relaksacyjny z elementami Ajurwedy

  Relaksacyjny masaż twarzy działa nie tylko miejscowo, poprawiając stan skóry i wygładzając twarz. Wpływa także na całe ciało – odpręża je i głęboko regeneruje.

  Po masażu relaksacyjnym twarzy czujemy się radośni, ten masaż pobudza ośrodki znajdujące się głęboko w mózgu, punkty refleksologiczne, meridiany, przez które przepływa energia, poprawia także krążenie, co przynosi ciału wielką ulgę.

  Cena masażu:180 zł

  Czas trwania masażu około 90 min.

  Masaż THALGOLIFT

  Masaż liftingujący na mięśniach twarzy.

  Jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju masaż na mięśniach twarzy powstał przy współpracy z chirurgiem – plastykiem. Masaż wykonuje się dość intensywnie i szybko. W masażu Thalgolift masujemy wzdłuż przebiegu mięśni (od jednego przyczepu do drugiego).

  Masaż Thalgoliftdziała nie tylko na poprawę napięcia mięśni, które będą dawać efekt wygładzenia skóry, ale również będzie sprzyjać poprawie napięcia na skórze poprzez zwiększenie produkcji włókien elastycznych oraz przyspieszenie rozkładania tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka – efekt modelowania owalu twarzy.

  Intensywny masaż pobudza mikrokrążenie w skórze nie tylko sprzyjając lepszemu wchłanianiu składników aktywnych z produktów, ale również pobudza oddychanie komórek skóry oraz usuwanie z niej toksyn.

  Skóra odzyskuje swoją naturalną gęstość i doskonały wygląd. Po masażu klientka ma uczucie ciepła (spowodowane mikro-krążeniem krwi), uczucie sztywności w ciągu następnych dni (skuteczne ćwiczenie mięśni), napięcie włókien mięśniowych. Masaż powoduję doskonałą wymianę w mięśniach (składniki odżywcze i tlen). Skóra jest bardziej jędrna, a owal twarzy staje się bardziej regularny.

  Cena masażu: – 180 zł

  Czas trwania około 90 min

  Masaż TUI-NA

  Chiński masaż twarzy TUI-NA

  Masaż Tui-Na wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej i daje olbrzymie możliwości terapeutyczne i kosmetyczne, jest niezwykle skuteczną metodą odmładzania twarzy.

  Zabieg usuwa cienie i obrzęki pod oczami, redukuje zmarszczki, przywraca skórze blask, a ponadto doskonale relaksuje.

  Cena masażu: – 160 zł

  Czas trwania około 60 min.

  Masaż MIORELAKSACYJNY

  Wywodzi się z refleksologii. Ma na celu przede wszystkim osiągnięcie relaksacji mięśniowej oraz odżywienie i regenerację tkanek twarzy, szyi i dekoltu. Jest to zabieg skierowany do osób, których skóra wymaga rozluźnienia mięśni mimicznych, przywrócenia łagodnych rysów twarzy, głębokiego dotlenienia oraz nadania zdrowego kolorytu cery.

  Masaż ujędrnia i uelastycznia skórę, przywraca blask okolicy oczu i twarzy.

  W czasie zabiegu masuje się głowę, twarz, szyję, dekolt oraz barki, ramiona i dłonie.

  Masaż jest również uznawany za zabieg terapeutyczny, który wpływa na wyciszenie psychoemocjonalne, wprowadza ciało w stan uspokojenia, zmniejsza symptomy stanów migrenowych.

  Cena masażu:180 zł

  Czas trwania masażu około 90 min.

  Terapeuci zajmujący się masażem twarzy


  • Rozwiń

   To również może Cię zainteresować

   RefleksoterapiaMasaż bańką chińską Bańki lekarskie bezogniowe AkupunkturaDiagnostyka kwantowa aparatem QUANTUM