Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne

Ćwiczenia ruchowe

 • Zdrowa miednica

  Zajęcia są dedykowane dla Pań, które chcą zadbać o profilaktykę mięśni dna miednicy oraz tych, które chcą poprawić ich funkcjonowanie, np. z powodu ich osłabienia, wysiłkowego nietrzymania moczu, obniżenia narządów rodnych.

  Każda z nas wie, jak ważna jest harmonia w naszym organizmie, co wiąże się z uzyskaniem prawidłowego balansu w naszym centrum- miednicy. Na zajęciach skupimy się na ćwiczeniach, które pozwolą na utrzymanie czy powrót do stanu, w którym dno miednicy będzie w pełni zrównoważone i zintegrowane z resztą ciała.

  Mała liczba uczestników (do 5 osób) pozwala na dostosowanie ćwiczeń do potrzeb grupy oraz kontrolę, która pozwoli wyeliminować błędy w trakcie treningu.

  Przed przystąpieniem do zajęć zalecana jest wizyta u terapeuty uroginekologicznego w celu wykluczenia przeciwwskazań do udziału w ćwiczeniach i przygotowania do zajęć.

  Termin i cena

  Zajęcia prowadzone przez Annę Ligenzę, odbywają się w środy w godzinach 19:00 do 20:00.
  Cena za zajęcia:  20zł.

   

  Płaski brzuch

  Zajęcia są dedykowane dla kobiet, które zmagają się z częstym problemem rozstępu mięśnia prostego brzucha.

  Jeśli pomimo ćwiczeń, twój brzuch po ciąży nie wraca do formy, masz zdiagnozowane rozejście kresy białej, podczas brzuszków brzuch robi się stożkowaty, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

  W trakcie treningu popracujemy nad wzmocnieniem mięśni brzucha oraz partii, które pomogą Ci poprawić sylwetkę.

  Mała liczba uczestników (do 5 osób) pozwala na dostosowanie ćwiczeń do potrzeb grupy oraz kontrolę, która pozwoli wyeliminować błędy w trakcie treningu.

  Przed rozpoczęciem zajęć zalecamy konsultację z terapeutą uroginekologicznym w celu wyeliminowania przeciwwskazań i przygotowania do treningów.

   

HOLUM TERAPIE NATURALNE ul. Bolesława Chrobrego 18, 41-500 Chorzów, piętro 3, salka nr 8 Zapisy oraz informacje (kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00): tel.: 574 999 509 , mail: biuro@holum.pl

Zajęcia prowadzą:

 • Anna Ligenza

  prowadzi zajęcia: zdrowa miednica, płaski brzuch

 • To również może Cię zainteresować

  osteopatia i fizjoterapia stomatologiczna terapia czaszkowo-krzyżowa rebirthing masaż wewnętrzna podróż fizjoterapia uro-ginekologiczna