fbpx
Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Access Facelift

  • Czy proces starzenia można odwrócić w naturalny sposób?  Czy mogę pomóc mojemu ciału odzyskać witalność i energię życiową?

   Access Energetyczny Facelift to niesamowity proces na ciało, który w całkowicie naturalny sposób przywraca witalność, młodość, piękno Twojego ciała.

    

   Dlaczego nasze ciało się starzeje?

   Tak naprawdę jesteśmy nieograniczonym istnieniem, które posiada moc kreowania wszystkiego czego pragnie, nawet wiecznie młodego ciała. Nasze ciało wygląda jednak tak jak punkty widzenia na jego temat. Uwierzyliśmy, patrząc i słuchając innych, że starość jest nieuchronna.
   To punkty widzenia i projekcje na nasze ciało tworzą je takim jak je widzisz.
   Korzystając z metody Access Facelift, pomożesz swojemu ciału pozbyć się ograniczających punktów widzenia, przekonań, wzorców i projekcji, które na nie nakładałaś. Dodatkowo zasilisz ciało odżywczą energią, której najbardziej potrzebuje, Jeśli tylko będziesz gotowa na otrzymanie wszystkiego, co sesja może Ci zaoferować, efekty przekroczą Twoje oczekiwania. Proces jest całkowicie nieinwazyjny i polega na przyłożeniu rąk do odpowiednich miejsc na twarzy lub ciele. W ten sposób pozwalamy ciału otrzymać energię, która jest podstawowym paliwem naszego funkcjonowania.

   Przypomnij sobie, jak to jest być w pełni sił witalnych, mieć nieograniczone pokłady energii do życia, a przy tym, odczuwać wewnętrzny pokój i spokój, łagodnie malujący się na Twojej twarzy i delikatnie wygładzający wszelkie napięcia, uwalniający Cię do tego, by żyć w harmonii ze sobą i swoim ciałem. Przypomnij sobie, jak to jest budzić się rano uśmiechniętą, totalnie wypoczętą i zregenerowaną, a patrząc w lustro o poranku, widzieć siebie promiennie, lekko i radośnie.

    

   • Access Energetic Facelift® to niezwykle przyjemny, kojący i odżywczy proces i zabieg manualny w jednym, dedykowany nie tylko Twojej twarzy, ale także całemu ciału.
   • Odwraca objawy czasu starzenia na naszej twarzy i całym ciele, co powoduje, że wyglądasz INACZEJ, mówisz INACZEJ, działasz INACZEJ, a to zmienia całe Twoje życie.
   • Access Energetic Facelift wykonywany jest w profesjonalnych salonach SPA, gabinetach masażu, ośrodkach anti-aging, gabinetach medycyny estetycznej oraz odnowy biologicznej na całym świecie.
   • Wzmacnia on efekty zabiegów kosmetycznych, stanowi wsparcie w rekonwalescencji dla osób po operacjach twarzy, zabiegach dentystycznych.
   • Pomaga w integracji procesów w ciele, aby zagościła w nim większa spójność i harmonia.
   • Podczas zabiegu uwalniamy wszelkiego rodzaju napięcia, zastygłe myśli, emocje, uczucia w ciele oraz to, co sprawia, że nie odczuwasz w swoim życiu lekkości. Dzięki temu poprawia się wygląd i kondycja Twojej skóry i włosów, Twoja skóra przestanie być zwiotczała i wygładzą się drobne zmarszczki.

   Wraca Twoja PEWNOŚĆ SIEBIE.

    

   Czego można się spodziewać po zabiegu Access Facelift?

   • Twoja twarz będzie wyglądała zdecydowanie młodziej i nabierze blasku
   • Poczujesz ogromny przypływ witalności i energii życiowej
   • Poczujesz przypływ radości, która sprawia, że “chce się żyć”!
   • Wiele osób doświadcza również uwolnienia bólu i dolegliwości ciała
   • Niektóre kobiety zauważyły, że powiększyły im się piersi i uniosły pośladki.
   • Zanotowały też naturalną zmianę w sposobie odżywiania, mniejsze łaknienie oraz więcej energii

   Czy możesz dokładnie przewidzieć, co się wydarzy po takim zabiegu? Nie!
   Każdy z nas jest unikalnym istnieniem oraz ciałem, więc wszystko zależy od tego, jak wiele pozwolisz sobie uwolnić oraz otrzymać podczas każdego zabiegu.

   Zaleca się zrobić minimum 10 sesji, a najlepiej 20, aby uzyskać jak najlepsze efekty.


  Sesja indywidualna dla osoby dorosłej – 200zł

  Czas trwania do 1,5 godziny
  Terapię prowadzi


  • Rozwiń

   To również może Cię zainteresować

   RefleksoterapiaMasaż bańką chińską Bańki lekarskie bezogniowe AkupunkturaDiagnostyka kwantowa aparatem QUANTUM