Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Małgorzata Potok

  Małgorzata Potok

  specjalizacja

  Refleksoterapia


   Rozwiń

   • Jestem dyplomowaną pielęgniarką z dwudziestoletnim stażem pracy zdobytym między innymi na Oddziale Intensywnej Terapii, Neurologii a obecnie pracuję na Oddziale Chirurgii. Z zaangażowaniem i profesjonalizmem wykonuję swoją pracę, kierując się empatią, życzliwością i akceptacją.

    Osobiste doświadczenia zdrowotne sprawiły, że zaczęłamszukać pomocy u bioenergoterapeutów i poszerzać swoje  horyzonty z zakresu medycyny niekonwencjonalnej. W 2011 roku ukończyłam kurs pranicznego uzdrawiania i kierując się dalszym rozwojem, w 2014 roku ukończyłam kurs Healingu w Centrum Terapii Naturalnej we Wrocławiu prowadzony przez Andrzeja Lewandowskiego.

    Pracując jednocześnie w szpitalu jako pielęgniarka i rozwijając swoją wiedzę z zakresu medycyny niekonwencjonalnej, poszerzyłam swoje horyzonty. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia i traktowania organizmu ludzkiego jako niepodzielnej całości obejmującej ciało, umysł i ducha. Moim marzeniem jest, aby dla dobra pacjenta , medycyna akademicka współpracowała  z medycyną niekonwencjonalną, dlatego sama postanowiłam połączyć te dwa aspekty.

    Praca nad sobą to nieustający proces, dlatego po poznaniu fizycznego znaczenia dla zdrowia człowieka, przyszedł czas na sferę mentalną. Z tym zamiarem zgłębiałam tajniki na warsztatach z psychologii i emocji oraz ukończyłam Kurs Refleksologii z Chiropraktyką Stóp  w Europejskiej Akademii Refleksologii.

    Zafascynowało mnie, że stopa jest mikrokosmosem ludzkiego organizmu , a technika ta działa na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Wprowadza organizm w stan relaksu, odblokowuje napięcia, doprowadzając  do samouzdrowienia. Już w trakcie kursu dostrzegłam szeroki zakres  terapeutycznych i relaksujących możliwości  zabiegu.

    Ponadto bliski jest mi kontakt z naturą i wszelkimi jej przejawami , uwzględniając przy tym pracę z żywiołami. Jestem uważnym i wysoce wrażliwym  obserwatorem o analitycznym umyśle. Do wyznaczonej sobie misji pomocy człowiekowi podchodzę ze szczególnym zaangażowaniem oraz z empatią.

     

    „Ludzka stopa jest machiną

    o mistrzowskiej konstrukcji

    oraz dziełem sztuki.”

    ~ Leonardo da Vinci

   • Kurs Healingu u Andrzeja Lewandowskiego w Centrum Terapii Naturalnej we Wrocławiu,
   • Podstawowy Kurs refleksologii stóp I stopnia w Europejskiej Akademii Refleksologii,
   • Kurs refleksologii stóp II stopnia ( chiropraktyka stawów stóp ) w Europejskiej Akademii Refleksologii,
   • Zaawansowany Kurs refleksologii stóp III stopnia w Europejskiej Akademii Refleksologii,
   • Certyfikat Terapeuty Refleksologii w DOUGANS International
  • opinie niezweryfikowane
   Doskonała
   Na podstawie 107 opinii
   Stefan R.
   Stefan R.
   2022-10-06
   Jeśli cenisz swoje zdrowie to polecam.
   Urszula Polok
   Urszula Polok
   2022-07-21
   Dla mnie rewelacja chodzę na zabiegi od paru miesięcy czuje zdecydowaną poprawę nie biorę już żadnych leków przeciw bólowych, dolegliwości ze strony zatok minęły , również inne dolegliwości a było ich sporo stają się przeszłością , akupunkturę polecam na różne dolegliwości ludziom którzy mają dość brania leków i suplementów..a swoje dobre samopoczucie nie tylko fizyczne ale też i psychiczne cenią sobie najbardziej :)) polecam
   Олександр Бородій
   Олександр Бородій
   2022-07-15
   Ок
   Krzysztof Pietryga
   Krzysztof Pietryga
   2022-05-30
   Ok
   Rafał C
   Rafał C
   2022-04-26
   Świetne miejsce, Paweł Skrzypczak zasługuje na najwyższe pochwały - doradzi, wyleczy i jest absolutnie przesympatyczny :)
   Eliza Flaszewska
   Eliza Flaszewska
   2022-04-07
   Jeśli jesteś gotowy zmienić swoje życie na lepsze-tylko tu!
   Sylwia Nowak
   Sylwia Nowak
   2022-02-03
   Byłam jedynie na masażu twarzy, więc mogę ocenić tylko tą usługę, ale było super. Bardzo sympatyczna pani wykonywała masaż, można było się zrelaksować, ale i pogadać na różne tematy :) po samym zabiegu skóra była bardzo miła w dotyku.