Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Magdalena Szpak

  specjalizacja

  Rebrithing - oddech połączonyChorzów


   Rozwiń

   • Potrzeba zgłębiania ludzkiej natury towarzyszy mi odkąd pamiętam.

    Ta ciekawość w pierwszej kolejności poprowadziła mnie drogą akademicką i zaowocowała dyplomem antropologa kultury. W drugiej zaś kolejności zaprosiła mnie do zgłębiania swojej natury poprzez „świadomy oddech“, którego praktykę osobistą rozpoczęłam przed 15 laty. W trakcie tej podróży doświadczyłam zarówno pracy indywidualnej jak i grupowej. Byłam również wieloletnim członkiem Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich.

    Od lat towarzyszę i wspieram osoby, dla których „oddech“ stanowi istotny element ich codzienności. Poza oddechem energię czerpię z natury, poezji, jogi, filmu i spotkań z ludźmi.

  • opinie niezweryfikowane
   Doskonała
   Na podstawie 107 opinii
   Stefan R.
   Stefan R.
   2022-10-06
   Jeśli cenisz swoje zdrowie to polecam.
   Urszula Polok
   Urszula Polok
   2022-07-21
   Dla mnie rewelacja chodzę na zabiegi od paru miesięcy czuje zdecydowaną poprawę nie biorę już żadnych leków przeciw bólowych, dolegliwości ze strony zatok minęły , również inne dolegliwości a było ich sporo stają się przeszłością , akupunkturę polecam na różne dolegliwości ludziom którzy mają dość brania leków i suplementów..a swoje dobre samopoczucie nie tylko fizyczne ale też i psychiczne cenią sobie najbardziej :)) polecam
   Олександр Бородій
   Олександр Бородій
   2022-07-15
   Ок
   Krzysztof Pietryga
   Krzysztof Pietryga
   2022-05-30
   Ok
   Rafał C
   Rafał C
   2022-04-26
   Świetne miejsce, Paweł Skrzypczak zasługuje na najwyższe pochwały - doradzi, wyleczy i jest absolutnie przesympatyczny :)
   Eliza Flaszewska
   Eliza Flaszewska
   2022-04-07
   Jeśli jesteś gotowy zmienić swoje życie na lepsze-tylko tu!
   Sylwia Nowak
   Sylwia Nowak
   2022-02-03
   Byłam jedynie na masażu twarzy, więc mogę ocenić tylko tą usługę, ale było super. Bardzo sympatyczna pani wykonywała masaż, można było się zrelaksować, ale i pogadać na różne tematy :) po samym zabiegu skóra była bardzo miła w dotyku.