fbpx
Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Magdalena Herwy

  Magdalena Herwy

  specjalizacja

  Joga w Chorzowie


   Rozwiń

   • Jestem magistrem fizjoterapii (w zawodzie od 2004), nauczycielem jogi od ponad 10 lat, doradcą chustonoszenia oraz mamą cudownej Antosi.

    Przez wiele lat zajmowalam się tańcem orientalnym (oraz jego wpływem na organizm), co pewnego dnia zaprowadziło mnie na zajecia jogi, która tak mnie pochłonęła, aż w końcu stała się moim sposobem na życie.

    Doświadczenie w zakresie jogi zdobywałam między innymi u takich nauczycieli jak Małgorzata Kłaniecka, Roman Grzeszykowski (tutaj ukończyłam kurs nauczycielski wg metody B.K.S. Iyengara), Lois Steinberg, Jackie Nett, Marina Jung, Basia Lipska, Konrad Kocot, Ewa Wardzała, Kama Watychowicz, Aleksandra Duda, Kasia Podgórni.

    Od wielu lat fascynuje mnie również wpływ pracy nad ciałem na zdrowie poszczególnych organów, na ciało jako całość oraz na emocje, dlatego też w swojej pracy fizjoterapeuty oraz nauczyciela jogi wykorzystuję wiedzę zdobytą na wielu kursach i warsztatach.

    Mam za soba szkolenia, kursy i warsztaty w tematyce jogi, fizjoterapii, masażu, kinesiotapingu, aurikuloterapii oraz suchego igłowania.

    Prowadziłam szkolenie w ramach projektu „Zdrowy Start” dla nauczycieli jogi, personelu medycznego oraz trenerów personalnych w tematyce aktywności ruchowej oraz jogi kobiet w ciąży. Natomiast w 2018/2019 zostałam zaproszona do prowadzenia cyklu wykładów z anatomii dla uczestników kursu nauczycielskiego organizowanego przez Kasię Pilorz.

    Obecnie jestem w trakcie szkolenia z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej.