fbpx
Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
  • Holum na Facebooku

  • Krzysztof nawrocki, masaż Lomi-Lomi

    Krzysztof Nawrocki

    specjalizacja

    Masaż Lomi Lomi


      Rozwiń

      • Praca z ciałem i płynący z tego dobrostan interesuje mnie od wielu lat. Od 2011 roku stale podnoszę swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie – od masażu klasycznego poprzez tajniki masażu tajskiego i fascynujący świat hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Przykładam dużą wagę do tego aby podwyższać swoje kompetencje terapeutyczne uczestnicząc w kursach organizowanych przez profesjonalnych terapeutów i nauczycieli, jak Aga Rybak będąca praktykiem i nauczycielem hawajskiej pracy z ciałem zgodnie z wymogami Aloha International na Hawajach oraz Ancient Lomi wg linii przekazu Kahuna Abraham Kawai’i czy Alfonso Cazenave z Karuna Bodywork, ekspert od masażu tajskiego z elementami Osteothai i Wuo Tai.
        Znajomość z Agą Rybak, zapoczątkowana od relacji uczeń – nauczyciel, rozwinęła się we współpracę – uczestniczę w organizowanych przez nią kursach w roli asystenta.

        Proponowane przez mnie zabiegi to holistyczna praca z ciałem, która przede wszystkim ma na celu rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego, dające dostęp do autoregulacji i regeneracji. W swojej pracy stawiam na komfort i bezpieczeństwo klienta.

         

        LOMI LOMI NIU – hawajski masaż świątynny

        Masaż Lomi Lomi Nui to około dwugodzinny rozluźniający masaż, który polega na łączeniu długich i miękkich ruchów z sekwencjami rotacji i rozciągania. Hawajski masaż, który przywraca harmonię między ciałem, duszą i umysłem. Lomi oznacza „dotyk miękkiej, aksamitnej łapy zadowolonego kota” często tłumaczony również jako „dotyk kochających dłoni”. Pozwala ciału na intensywną regenerację i wyciszenie. Pełne czułości, akceptacji i uwagi ruchy mają na celu dotarcie w delikatny i nieagresywny sposób do mięśni i tkanek głębokich odprężając je i rozluźniając. Poprawia się krążenie oraz przebieg limfy, uelastycznia ciało, przyspiesza przemiana materii i proces spalania tkanki tłuszczowej. Masaż hawajski Lomi Lomi Nui doskonale uspokaja, odpręża i stabilizuje równowagę energetyczną sprawiając, że w pozytywny i radosny sposób otwieramy się na siebie i innych.

        LOMI – terapeutyczny masaż twarzy, głowy i karku

        Rozluźniająca, wyciszająca i głęboko relaksująca sekwencja płynnych, hawajskich ruchów na twarzy przy użyciu przedramion i dłoni, masaż szyi, karku, dekoltu i ramion oraz masaż głowy z elementami terapii czaszkowo-krzyżowej.

        KLASYK – autorski masaż ciała

        Oparty na technikach masażu klasycznego zabieg wykorzystujący wolne i płynne ruchy z intensywnością dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta tak aby skutecznie uwolnić i zredukować zgromadzone w tkankach i mięśniach blokady. Wykorzystanie najwyższej jakości olejków eterycznych ma dodatkowe działanie aromaterapeutyczne.