fbpx
Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Katarzyna Sosna masaż lomi lomi

  Katarzyna Sosna

  specjalizacja

  Masaż Lomi Lomi

  Masaże Katarzyna Sosna


   Rozwiń

   • Nazywam się Katarzyna Sosna, w 2011 odebrałam dyplom technika masażysty. Od 2008 do dziś skończyłam kilkanaście różnych kursów masażowych, terapeutycznych, kosmetycznych i cały czas mam na liście kolejne, w których zamierzam wziąć udział. Nieustannie się rozwijam i zgłębiam intrygujący temat, jakim jest ciało ludzkie.

    Jestem specjalistką od masażu lomi lomi, pielęgnacji ciała i twarzy, szkoleniowcem firmy Lakshmi. Współorganizatorką warsztatów dla kobiet związanych z budowaniem świadomości ciała oraz piękna poprzez ruch i taniec. Propagatorką kosmetyki pozytywnej, opierającej się na filozofii piękna osiąganego przy użyciu naturalnych form pielęgnacji urody i kosmetyków, ale również poprzez spokój, wyższą świadomość i rozwój wewnętrzny.

    Moja wrażliwa, delikatna i empatyczna dusza z lekkością wyczuwa nastroje i potrzeby osoby, która do mnie przychodzi. Każdy masaż wykonuję w ogromnej uważności, na to, czego dotykam i co napotykam pod dłońmi. Dzięki swojej otwartości i życzliwości buduję atmosferę akceptacji, zrozumienia i miłości. Aby każdy, kto do mnie przyszedł mógł pozwolić sobie odpuścić i w zaufaniu oraz spokoju doświadczyć rozluźnienia, regeneracji i uleczenia.