Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Katarzyna Sosna masaż lomi lomi

  Katarzyna Sosna

  specjalizacja

  Masaż Lomi LomiMasaże Katarzyna Sosna


   Rozwiń

   • Nazywam się Katarzyna Sosna, w 2011 odebrałam dyplom technika masażysty. Od 2008 do dziś skończyłam kilkanaście różnych kursów masażowych, terapeutycznych, kosmetycznych i cały czas mam na liście kolejne, w których zamierzam wziąć udział. Nieustannie się rozwijam i zgłębiam intrygujący temat, jakim jest ciało ludzkie.

    Jestem specjalistką od masażu lomi lomi, pielęgnacji ciała i twarzy, szkoleniowcem firmy Lakshmi. Współorganizatorką warsztatów dla kobiet związanych z budowaniem świadomości ciała oraz piękna poprzez ruch i taniec. Propagatorką kosmetyki pozytywnej, opierającej się na filozofii piękna osiąganego przy użyciu naturalnych form pielęgnacji urody i kosmetyków, ale również poprzez spokój, wyższą świadomość i rozwój wewnętrzny.

    Moja wrażliwa, delikatna i empatyczna dusza z lekkością wyczuwa nastroje i potrzeby osoby, która do mnie przychodzi. Każdy masaż wykonuję w ogromnej uważności, na to, czego dotykam i co napotykam pod dłońmi. Dzięki swojej otwartości i życzliwości buduję atmosferę akceptacji, zrozumienia i miłości. Aby każdy, kto do mnie przyszedł mógł pozwolić sobie odpuścić i w zaufaniu oraz spokoju doświadczyć rozluźnienia, regeneracji i uleczenia.

     

    Promocja – Masaż Lomi Lomi Nui oraz masaż Psychosomatyczny!  

    🌟 Lomi Lomi Nui – nazwa masażu pochodzi z języka hawajskiego i oznacza ugniatanie, naciskanie a także pracę nad wnętrzem i tym co na zewnątrz

    💮 Lomi Lomi służyć ma głównie na odczucie błogości, odprężenia, relaksu oraz zadowolenia duszy i ciała. Podczas masażu mięśnie rozluźniają się, poziom kortyzolu spada a rośnie ilość serotoniny, która odpowiada za nasze stany emocjonalne, koncentrację oraz pamięć

    🌟 Masaż psychosomatyczny to łagodzący masaż, który koi nerwy 😌. Wszystko, co słyszymy, smakujemy, wąchamy i czujemy na skórze, jest odbierane i przetwarzane przez somatyczną część naszego układu nerwowego. Doktor Sergiej Schurewicz, twórca tego masażu, miał na celu wykorzystanie przyjemnych zapachów 🌺, relaksującej muzyki 🎵, subtelnych świateł 🕯️ i zręcznego połączenia płynnych synchronicznych i asynchronicznych technik masażu 💆, aby spowolnić zaganianie myśli w głowie i skoncentrować się na byciu tu i teraz, całkowicie oddając się odczuciom dotyku ✨.

    💮 Pozwól sobie na relaks, który łagodnie poprowadzi Cię do poprawy zdrowia i samopoczucia. Zaufaj doświadczonym i pełnym troski dłoniom naszej Kasi, która każdy masaż  wykonuje z bardzo dużą uważnością i szacunkiem do ciała pacjenta.

     

    Czas trwania wybranego masażu: 1,5 godziny

    Cena: 250 zł

     

    Zapisy:

    ✉️ biuro@holum.pl

    📱 574 999 509 (pon. – pt. 10:00-16:00)

  • opinie niezweryfikowane
   Doskonała
   Na podstawie 107 opinii
   Stefan R.
   Stefan R.
   2022-10-06
   Jeśli cenisz swoje zdrowie to polecam.
   Urszula Polok
   Urszula Polok
   2022-07-21
   Dla mnie rewelacja chodzę na zabiegi od paru miesięcy czuje zdecydowaną poprawę nie biorę już żadnych leków przeciw bólowych, dolegliwości ze strony zatok minęły , również inne dolegliwości a było ich sporo stają się przeszłością , akupunkturę polecam na różne dolegliwości ludziom którzy mają dość brania leków i suplementów..a swoje dobre samopoczucie nie tylko fizyczne ale też i psychiczne cenią sobie najbardziej :)) polecam
   Олександр Бородій
   Олександр Бородій
   2022-07-15
   Ок
   Krzysztof Pietryga
   Krzysztof Pietryga
   2022-05-30
   Ok
   Rafał C
   Rafał C
   2022-04-26
   Świetne miejsce, Paweł Skrzypczak zasługuje na najwyższe pochwały - doradzi, wyleczy i jest absolutnie przesympatyczny :)
   Eliza Flaszewska
   Eliza Flaszewska
   2022-04-07
   Jeśli jesteś gotowy zmienić swoje życie na lepsze-tylko tu!
   Sylwia Nowak
   Sylwia Nowak
   2022-02-03
   Byłam jedynie na masażu twarzy, więc mogę ocenić tylko tą usługę, ale było super. Bardzo sympatyczna pani wykonywała masaż, można było się zrelaksować, ale i pogadać na różne tematy :) po samym zabiegu skóra była bardzo miła w dotyku.