fbpx
Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Katarzyna Sosna masaż lomi lomi

  Katarzyna Sosna

  specjalizacja

  Masaż Lomi LomiMasaże Katarzyna Sosna


   Rozwiń

   • Nazywam się Katarzyna Sosna, w 2011 odebrałam dyplom technika masażysty. Od 2008 do dziś skończyłam kilkanaście różnych kursów masażowych, terapeutycznych, kosmetycznych i cały czas mam na liście kolejne, w których zamierzam wziąć udział. Nieustannie się rozwijam i zgłębiam intrygujący temat, jakim jest ciało ludzkie.

    Jestem specjalistką od masażu lomi lomi, pielęgnacji ciała i twarzy, szkoleniowcem firmy Lakshmi. Współorganizatorką warsztatów dla kobiet związanych z budowaniem świadomości ciała oraz piękna poprzez ruch i taniec. Propagatorką kosmetyki pozytywnej, opierającej się na filozofii piękna osiąganego przy użyciu naturalnych form pielęgnacji urody i kosmetyków, ale również poprzez spokój, wyższą świadomość i rozwój wewnętrzny.

    Moja wrażliwa, delikatna i empatyczna dusza z lekkością wyczuwa nastroje i potrzeby osoby, która do mnie przychodzi. Każdy masaż wykonuję w ogromnej uważności, na to, czego dotykam i co napotykam pod dłońmi. Dzięki swojej otwartości i życzliwości buduję atmosferę akceptacji, zrozumienia i miłości. Aby każdy, kto do mnie przyszedł mógł pozwolić sobie odpuścić i w zaufaniu oraz spokoju doświadczyć rozluźnienia, regeneracji i uleczenia.

  • Na podstawie 107 opinii.
   Stefan R.
   Stefan R.
   2022-10-06
   Jeśli cenisz swoje zdrowie to polecam.
   Urszula Polok
   Urszula Polok
   2022-07-21
   Dla mnie rewelacja chodzę na zabiegi od paru miesięcy czuje zdecydowaną poprawę nie biorę już żadnych leków przeciw bólowych, dolegliwości ze strony zatok minęły , również inne dolegliwości a było ich sporo stają się przeszłością , akupunkturę polecam na różne dolegliwości ludziom którzy mają dość brania leków i suplementów..a swoje dobre samopoczucie nie tylko fizyczne ale też i psychiczne cenią sobie najbardziej :)) polecam
   Олександр Бородій
   Олександр Бородій
   2022-07-15
   Ок
   Krzysztof Pietryga
   Krzysztof Pietryga
   2022-05-30
   Ok
   Rafał C
   Rafał C
   2022-04-26
   Świetne miejsce, Paweł Skrzypczak zasługuje na najwyższe pochwały - doradzi, wyleczy i jest absolutnie przesympatyczny :)
   Eliza Flaszewska
   Eliza Flaszewska
   2022-04-07
   Jeśli jesteś gotowy zmienić swoje życie na lepsze-tylko tu!
   Sylwia Nowak
   Sylwia Nowak
   2022-02-03
   Byłam jedynie na masażu twarzy, więc mogę ocenić tylko tą usługę, ale było super. Bardzo sympatyczna pani wykonywała masaż, można było się zrelaksować, ale i pogadać na różne tematy :) po samym zabiegu skóra była bardzo miła w dotyku.