fbpx
Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Katarzyna Lech

  Katarzyna Lech

  specjalizacja

  Tai Chi Chuan w ChorzowieDźwiękoterapia Chorzów


   Rozwiń

   • Katarzyna Lech jest muzykoterapeutą w nurcie Dogłębnej Terapii Komórkowej z certyfikatem międzynarodowym, masażystką przy użyciu Mis Dźwiękowych oraz Gongów, jest również praktykiem tradycyjnej chińskiej sztuki walki Tai Chi Chuan stylu Chen wg przekazu Wielkiego Mistrza WangHaijun’a oraz pasjonatką i studentką Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Prowadzi zajęcia ruchowe, sesje indywidualne z dźwiękiem, zbiorowe Masaże – kąpiel w Dźwiękach, Koncerty i Medytacje.

    Od zawsze czułam, że mam dość specyficzną relację z dźwiękiem. Towarzyszył mi wiele lat jako źródło sztuki pięknej w postaci Muzyki oraz jako Przestrzeń i cudowne tło dla dowolnej czynności. Z czasem jednak zaczęłam przyglądać mu się bliżej i zobaczyłam, że poprzez Muzykę nie tylko wyrażamyswoje emocje, ale możemy również na nie wpływać, że ma ona głębokie i silneoddziaływanie na nasze samopoczucie,pracę umysłu, a więc i na nasze ciała. I kiedy w tej życiowej podróży w stronę poznania siebie i zgłębiania natury człowieka weszłam na ścieżkę świadomego dźwięku i jego wibracji, wszystkie puzzle się poukładały. Odkryłam wielką moc częstotliwości ukrytą w instrumentach archaicznych i terapeutycznych. Zrozumiałam, że Dźwięk po prostu działa, na każdego bez wyjątku. Jest precyzyjnym narzędziem do poznania, zrozumienia i uleczenia zarówno duszy, umysłu jak i ciała.Czy są inne drogi do poznania siebie? Na pewno, lecz ja wybrałam tę, w której wybrzmiewa muzyka i która jest bliska mojej duszy.

  • Na podstawie 107 opinii
   Stefan R.
   Stefan R.
   2022-10-06
   Jeśli cenisz swoje zdrowie to polecam.
   Urszula Polok
   Urszula Polok
   2022-07-21
   Dla mnie rewelacja chodzę na zabiegi od paru miesięcy czuje zdecydowaną poprawę nie biorę już żadnych leków przeciw bólowych, dolegliwości ze strony zatok minęły , również inne dolegliwości a było ich sporo stają się przeszłością , akupunkturę polecam na różne dolegliwości ludziom którzy mają dość brania leków i suplementów..a swoje dobre samopoczucie nie tylko fizyczne ale też i psychiczne cenią sobie najbardziej :)) polecam
   Олександр Бородій
   Олександр Бородій
   2022-07-15
   Ок
   Krzysztof Pietryga
   Krzysztof Pietryga
   2022-05-30
   Ok
   Rafał C
   Rafał C
   2022-04-26
   Świetne miejsce, Paweł Skrzypczak zasługuje na najwyższe pochwały - doradzi, wyleczy i jest absolutnie przesympatyczny :)
   Eliza Flaszewska
   Eliza Flaszewska
   2022-04-07
   Jeśli jesteś gotowy zmienić swoje życie na lepsze-tylko tu!
   Sylwia Nowak
   Sylwia Nowak
   2022-02-03
   Byłam jedynie na masażu twarzy, więc mogę ocenić tylko tą usługę, ale było super. Bardzo sympatyczna pani wykonywała masaż, można było się zrelaksować, ale i pogadać na różne tematy :) po samym zabiegu skóra była bardzo miła w dotyku.