fbpx
Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Irena Dudek

  Irena Dudek

  specjalizacja

  Terapia BowenaAccess Bars oraz Access Facelift


   Rozwiń

   • Pedagog, dyplomowany refleksolog, terapeuta techniki Bowena, Praktyk Access Bars oraz Konsultant Totalnej Biologii.

    Ukończyłam między innymi The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy oraz Australijską Akademię Terapii Bowena. Swoją wiedzę poszerzałam w Instytucie Medycyny Chińskiej w Krakowie.

    Moja droga do SIEBIE rozpoczęła się dużo wcześniej niż świadomość o niej. Intuicyjnie ciągnęło mnie do naturalności już od wielu lat. Wiedziałam, że medycyna konwencjonalna, choć mocno rozwinięta w ostatnim wieku, nie jest doskonała, a moc ukryta w naturze i w nas samych, bardzo niedoceniona.

    Z ludźmi pracowałam zawsze. To możliwość bycia wśród nich pobudzała mnie do rozwoju. Od kiedy pamiętam byłam „pomagaczem” i z tą misją, przyszłam bez wątpienia na świat. Moje doświadczenie zawodowe zawsze opierało się na pracy z drugim człowiekiem. Obserwacje i słuchanie mowy ciała dawało mi więcej informacji niż wypowiedziane słowa.
    Przez lata zbierając doświadczenie w pracy terapeutycznej jestem przekonana, że tylko zaczynając od siebie i najpierw pomagając sobie – przez pracę z własnymi, niewspierającymi wzorcami, przywarami czy demonami – mogę zadbać też o Ciebie. A raczej o to, abyś każdego dnia pamiętał o własnej mocy sprawczej. Płynącej z połączenia i pełnej integralności Twojego ducha, umysłu i ciała. Jednak – to nie ja mogę Cię uratować. Nikt inny poza mną także. Tylko Ty możesz to dla siebie zrobić. Przez decyzję i konsekwentne wracanie do siebie. Zawsze to powtarzam swoim pacjentom, że te zmiany, które widzą, to nie ja dokonuję. To oni robią.

    Kiedy zmieniasz sposób, w jaki odnosisz się do siebie i swojego ciała, zmienia się także sposób, w jaki odnosisz się do wszystkiego innego w Twoim życiu, a tym samym, zmienia się każdy obszar życia.
    Moja ścieżka rozwoju prowadzi mnie nieustająco w kierunku poszerzenia poziomu świadomości, dlatego ukończyłam szkolenie i uzyskałam certyfikat Konsultanta Totalnej Biologii oraz wspaniałej metody Access Bars.

    Dzisiaj z dumą dzielę się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Prowadzę terapie dla ciała i umysłu, dbam o lepszą jakość życia fizycznego i emocjonalnego, pomagam wprowadzić do ciała i umysłu lekkość, radość i obfitość.

    Wyznaję zasadę, że zmiana jest nieunikniona, jednak trzeba coś zmienić, żeby coś się zmieniło. Każdego dnia Życie uczy mnie tak dużo, a ja jestem wdzięczna za wszystko.

  • Na podstawie 107 opinii.
   Stefan R.
   Stefan R.
   2022-10-06
   Jeśli cenisz swoje zdrowie to polecam.
   Urszula Polok
   Urszula Polok
   2022-07-21
   Dla mnie rewelacja chodzę na zabiegi od paru miesięcy czuje zdecydowaną poprawę nie biorę już żadnych leków przeciw bólowych, dolegliwości ze strony zatok minęły , również inne dolegliwości a było ich sporo stają się przeszłością , akupunkturę polecam na różne dolegliwości ludziom którzy mają dość brania leków i suplementów..a swoje dobre samopoczucie nie tylko fizyczne ale też i psychiczne cenią sobie najbardziej :)) polecam
   Олександр Бородій
   Олександр Бородій
   2022-07-15
   Ок
   Krzysztof Pietryga
   Krzysztof Pietryga
   2022-05-30
   Ok
   Rafał C
   Rafał C
   2022-04-26
   Świetne miejsce, Paweł Skrzypczak zasługuje na najwyższe pochwały - doradzi, wyleczy i jest absolutnie przesympatyczny :)
   Eliza Flaszewska
   Eliza Flaszewska
   2022-04-07
   Jeśli jesteś gotowy zmienić swoje życie na lepsze-tylko tu!
   Sylwia Nowak
   Sylwia Nowak
   2022-02-03
   Byłam jedynie na masażu twarzy, więc mogę ocenić tylko tą usługę, ale było super. Bardzo sympatyczna pani wykonywała masaż, można było się zrelaksować, ale i pogadać na różne tematy :) po samym zabiegu skóra była bardzo miła w dotyku.