Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Zdrowy kręgosłup

  • Zajęcia „zdrowy kręgosłup” mają na celu profilaktykę oraz wsparcie w radzeniu sobie ze schorzeniami i bólem kręgosłupa.

   Podczas zajęć pracujemy nad prawidłowym oddechem, poprawą postawy ciała, wzmocnieniem mięśni głębokich odpowiedzialnych za stabilizację i dobrą kondycję kręgosłupa, a także nad redukcją nadmiernie napiętych mięśni.

   Poziom trudności ćwiczeń oraz intensywność dobierana jest indywidualnie do każdego uczestnika, zgodnie z jego możliwościami ciała, kondycją oraz występującymi dolegliwościami. Zajęcia skierowane są do każdej grupy wiekowej, zarówno w ramach profilaktyki, jak i wspomagająco w radzeniu sobie z dolegliwościami kręgosłupa.

   ☑️ Co wyróżnia zajęcia Karoliny Dudziak:

   • Zajęcia skierowane są do każdej grupy wiekowej. Poziom trudności ćwiczeń oraz intensywność dobierana jest indywidualnie do każdego uczestnika. 
   • Karolina Dudziak na co dzień zajmuje się fizjoterapią ortopedyczną i sportową. Ukończyła studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

   Zajęcia trwają 1,5 godziny
   Grupa liczy max 16 osób

  Zajęcia prowadzi:


  Zapisy oraz informacje (kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00): tel.: 574 999 509 , mail: biuro@holum.pl

   

  zapisz się na zajęcia:

   Rozwiń