Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Joga Twarzy

  • Spotkanie w trakcie którego zapraszam do doświadczania bycia w kontakcie z samą sobą, ale również wśród innych kobiet. W atmosferze bezpieczeństwa, w delikatnym świetle, przy herbacie.

   Nauczymy się wykonywać automasaż twarzy.

   Holistyczne spojrzenie pozwalające łączyć technikę z szerszym spojrzeniem na nasze wewnętrzne piękno.

   Co będziemy robiły na warsztatach jogi twarzy?

   Pokażę Ci jak masować mięśnie głębokie twarzy, rozgrzewać skórę właściwą i pobudzać komórki do produkcji kolagenu. Poczujesz jak rozgrzewają się mięśnie i nauczysz się serii ćwiczeń: mięśni czoła, oczu, policzków, szyi i podbródka.
   Masaż twarzy to skuteczna, naturalna i przyjemna metoda na redukcję oznak starzenia, poprawę kondycji skóry, korekcję owalu twarzy oraz zmniejszenie zmarszczek i tzw. „worków” pod oczami.

   Dlatego joga twarzy cieszy się coraz większą popularnością?

   Pozwala na osiągnięcie fantastycznych efektów. Wprowadza w naszą codzienność czas zarezerwowany tylko dla siebie, zapewniając odprężenie i relaks.
   Poznanie i opanowanie nawet kilku elementów masażu warto, a nawet należy  wprowadzić do codziennej, świadomej pielęgnacji skóry.

    

   Wskazówki dla osób biorących czynny udział w części praktycznej:

   • wskazany przynajmniej lekki dekolt  – masaż zaczynamy od szyi,
   • makijaż: najlepiej go nie mieć lub zmyć (będzie taka możliwość na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów). Można ze sobą zabrać kosmetyki do ponownego umalowania.

    

   Prowadząca

   Barbara Szubert

   Barbara Szubert

    

   Jestem absolwentką na kierunku Ajurweda na GWSH, instruktorem hatha jogi, oraz certyfikowanym instruktorem jogi twarzy, właścicielką firmy baszu.

   Na macie stoję od 13 lat, jestem entuzjastkążycia. Uwielbiam pracę z ludźmi. Całe moje życie zawodowe związane jest z pracą z drugą osobą. Poszukiwania swojej ścieżki to w moim przypadku długa droga , ale to inna opowieść.

    

  08.09.2023r, godzina 18:00 - 19:30 HOLUM Przestrzeń, ul. Księcia Wł. Opolskiego 10, Chorzów 90 zł

  zapisz się


   Rozwiń