Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Warsztat: Joga kundalini, a oddech życia – prana i pranajama

  • Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób, które nigdy nie praktykowały jogi kundalini, jak i dla tych, którzy z nią już obcowali i chcą zarówno w teorii jak i praktyce zagłębić się w nią bardziej. 

   1 część: wprowadzenie do jogi kundalini, omówienie idei jogi kundalini, schematu zajęć, roli nauczyciela, zapoznanie z podstawowymi mantrami rozpoczynającymi i kończącymi praktykę, omówienie/ przećwiczenie podstawowych oddechów oraz mudr,  praca z 3 ćwiczeniami potrzebnymi do kriji praktykowanej w drugiej części warsztatu, dyskusja o pranie, funkcji obu dziurek nosa oraz wprowadzenie trzech głównych nadi

   2 część: praktyka (zestrojenie, pranajama, krija, medytacja, mantrowanie, relaks, zakończenie) oraz zamknięcie warsztatu ewentualnymi pytaniami oraz herbatą  jogiczną:)

   Co zabrać ze sobą?

   • należy mieć mieć ze sobą matę
   • można przynieść swój ulubiony koc do relaksacji

    

   Prowadząca

   Agnieszka Radziwolska

   Agnieszka Radziwolska

   Matematyczka (informatyczka) i fotografka z wykształcenia jak i zamiłowania a od niedawna również nauczycielka jogi kundalini.

   Ja to patchwork składający się z nauki, sztuki i aktywności fizycznej. Tylko gdy wszystkie 3 dziedziny są w równowadze czuję pełnię życia. Widzę matematykę wszędzie i lubię pokazywać jej połączenie ze sztuką (inspiracja jest dla mnie Leonardo da Vinci), ucząc jej od 27 lat od poziomu przedszkola po studia. Nie wyobrażam sobie też życia bez fotografii (której też uczę), ostatnio również gry na handpanie oraz aktywności- narty, łyżwy, rower, piesze wędrówki oraz…JOGA.

   Joga krok po kroku od 2013 roku zajmowała coraz więcej miejsca w moim życiu. Na przestrzeni tych lat uczestniczyłam w wielu warsztatach i zajęciach różnych rodzajów jogi: hatha, ashtanga, vinyasa, yin, Iyengara, sivananda, kundalini. Ta ostatnia łącząc dla mnie naukę, sztukę ( w tym ogrom muzyki), aktywność fizyczną, duchowość „skradła moje serce”, by doprowadzić mnie do kursu nauczycielskiego organizowanego przez szkołę AJAI ALAI AWAKENING. Nie planowałam zostać nauczycielem jogi, ale najwidoczniej ten zawód -dzięki uwielbieniu pracy z ludźmi i przekazywaniu im swoich odkryć, fascynacji człowiekiem, życiem, rozwojem- jest wpisany w ścieżkę mojego życia. Zapraszam więc do wspólnej podróży z jogą kundalini i dźwiękiem.

    

  sobota, 11.05.2024 2024, 10:00 - 14:00 HOLUM Przestrzeń, ul. Księcia Wł. Opolskiego 10 Chorzów 120 zł przy zapisie do 30.04.2024, 150 zł przy zapisie od 1.05.2024

  zapisz się


  od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 ✉ biuro@holum.pl lub ☎ 574 999 509

   

  lub przez formularz

   

   Rozwiń