Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 •  Taneczny Krąg Voices Dancing – taniec z wewnętrznymi energiami

  • Zapraszam na cykliczne spotkania w Kręgach Tanecznych z praktyką tańca intuicyjnego Voices Dancing.

    

   Taniec intuicyjny - Kasia Miłek Chorzów

    

   „Voices Dancing” to autorska metoda tańca intuicyjnego

   – prowadzonej medytacji w ruchu inspirowana przede wszystkim metodą rozwojową „Voice Dialogue”, w której zapraszane są do rozmowy części naszych osobowości. W „Voices Dancing” tańczymy z nimi (np. z naszą Wewnętrzną Mocą, Delikatnością, Ogniem, Energią Seksualną, Wewnętrznym Dzieckiem, Lękiem) i zapraszamy je do ruchu, sprawdzając jak ciało reaguje, gdy jest z nimi w kontakcie. Do swojej praktyki włączam również ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia Qi Gong oraz inspiracje płynące z The Work Katie Byron oraz ruchu filozoficznego Non-Duality. Tworzę podróże muzyczne, w których każdy rytm zaprasza do ruchu inne jakości w nas. W każdym rytmie mamy okazję spotkać się z naszymi wewnętrznymi „głosami”, przywołać je i zatańczyć z nimi, poczuć je w ciele i ostatecznie z miejsca bezwarunkowej Miłości przyjąć i ukochać. W „Voices Dancing” oprócz muzyki pojawia się prowadzenie moim głosem. Metoda jest otwarta i pozwala wplatać coraz to nowe elementy, przez co jest w ciągłym ruchu, w ciągłym tańcu, żyje. „Voices Dancing” tworzone jest w strukturze Kręgu. Spotykamy się w Kręgu, w Kręgu tańczymy, Kręgiem kończymy spotkanie.

   Dzięki tej praktyce

   • Powrócisz do ciała, poczujesz z nim kontakt, sprawdzisz czy utknęły w nim niewyrażone emocje i uwolnisz je, uhonorujesz swoje ciało, uruchomisz przepływ energii życiowej.
   • Uspokoisz umysł, spotkasz się, ze swoją wewnętrzną wspólnotą, poczujesz własną wewnętrzną różnorodność, odczujesz swą wielowymiarowość.
   • Przywołasz Twoje wspierające energie, a te, które do tej pory były przeciwstawne życiu przetransformujesz w energie zasilające. Poczujesz komfort i możliwość puszczenia kontroli dzięki mocy Kręgu.
   • Doświadczysz głębokiego kontaktu poprzez ruch i taniec z grupą ludzi. Uruchomisz przepływ dzieląc się z innymi i przyjmując od innych jakości wydobyte w tańcu. W tańcu spotkasz się ze Sobą.

   Koszt udziału w warsztacie: 50 zł

   O mnie:

   Nazywam się Katarzyna Miłek. Jestem filozofką i fotografką, mamą, wielbicielką bycia w Naturze, Kobietą w ruchu, w poszukiwaniu i odnajdywaniu, w drodze tanecznym krokiem ku Sobie. Przyjaciele mówią o mnie, że jestem tańcem.

   Jestem współtwórczynią grupy Krąg Kobiet w Pełni, która od kilku lat cyklicznie spotyka się w Kręgach. Współtworzę grupę Krąg Bogiń Miejskich w ramach której organizuję spotkania w Kręgach oraz warsztaty rozwojowe dla Kobiet. Jestem Prezeską Stowarzyszenia Działań Twórczych i Rozwoju „Krąg”. Stworzyłam autorską metodę tańca intuicyjnego, medytacji w ruchu – „Voices Dancing”.

    

  19.11.2022 godz. 18:00 - 21:00 HOLUM Przestrzeń, ul. Księcia Wł. Opolskiego 10 Chorzów 50 zł, czas trwania ok 3h

  zapisz się


  od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 ✉ biuro@holum.pl lub ☎ 574 999 509

   

  lub przez formularz

   

   Rozwiń