Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • Kameralne warsztaty terapii energetycznej: Oczyszczanie i Normalizacja

  • Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

   Serdecznie zapraszam Cię do udziału w kameralnych warsztatach terapii energetycznej, które odbywają się w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Na warsztatach będziesz miał/a okazję nauczyć się metody oczyszczania i normalizacji organizmu,„Normalizacja Składu Biochemicznego Organizmu Człowieka i Jego Subtelnej Przestrzeni”, stworzonej przez Swietłanę Pełczyńską. Ta metoda umożliwia łagodną, a jednocześnie niezwykle skuteczną pracę z energią, wspomagającą każdą osobę, która jej potrzebuje (włącznie z Tobą) oraz dotyczącą różnorodnych tematów. Warto zaznaczyć, że nie zastępuje ona profesjonalnej pomocy medycznej, ale stanowi jej wsparcie.

   Energia i jej wpływ na nasze ciało

   Odkrycia fizyki kwantowej i biofizyki potwierdzają to, co wrażliwi ludzie odczuwają od dawna. Nasze ciała są nośnikiem energii, a wokół nas istnieje pole energetyczne. To pole wpływa na nasz organizm i przestrzeń, a nasz organizm również oddziałuje na pole i przestrzeń. Kiedy przepływ energii między nimi zostaje zakłócony, odczuwamy to zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym. Jeśli ten stan utrzymuje się przez dłuższy czas, może to prowadzić do różnorodnych dolegliwości, chorób, a także blokad czy niepowodzeń w życiu osobistym i zawodowym.

   O co chodzi na warsztatach?

   Podczas tych warsztatów będziesz uczył/a się pracy z polem energetycznym i przywracania mu najczystszej formy, tak aby wspierało Ciebie, Twoich bliskich oraz klientów we wszystkich aspektach życia. Program warsztatów składa się z dwóch modułów: Oczyszczanie i Normalizacja.

   Moduł Oczyszczanie

   W ramach modułu Oczyszczanie nauczysz się kompleksowej metody oczyszczania całego organizmu człowieka, zarówno tego, co jest widzialne, jak i tego, co jest niewidzialne. Poznasz skuteczne techniki usuwania z organizmu zalegających emocji, szkodliwych substancji, bakterii, wirusów oraz negatywnej energii, informacji, wibracji i świadomości.

   Dla kogo są te warsztaty?

   Warsztaty są dedykowane wszystkim zainteresowanym pogłębieniem wiedzy na temat energetyczne.

   Daty:

   • I moduł 15 -17/09 oczyszczanie
   • II moduł 3 – 5/11 normalizacja

   Czas trwania –  łącznie 24 godziny

   • piątek 9 – 18 (9h)
   • sobota 9 – 18 (9h)
   • niedziela 9 – 16 (6h)

   Cena – można wziąć udział w I module bez kontynuacji na II, ale nie można być tylko na II module

   • 1500 zł  za każdy moduł (całość 3000 zł)

   Prowadząca

   Małgorzata Kubica - warsztaty energetyczne

   Małgorzata Kubica @Dostrajalnia – joga i terapia energetyczna, uprawniona przez Małgorzatę Grażynę Zalewską do nauczania metody Normalizacji Składu Biochemicznego Organizmu Człowieka i Jego Subtelnej Przestrzeni autorstwa Swietłany Pełczyńskiej w obszarze modułu I Oczyszczanie i modułu II Normalizacja. Terapeutka tej metody pracująca z energetyką człowieka i nauczycielka jogi z ponad 20-letnią praktyką. W zakresie terapii holistycznej pracuje także m.in. polarity oraz innymi metodami autorskimi Swietłany Pełczyńskiej

    

  I moduł 15 -17/09 2023 oczyszczanie, II moduł 3 – 5/11 2023 normalizacja HOLUM Przestrzeń, ul. Księcia Wł. Opolskiego 10, Chorzów Cena - 1500 zł za każdy moduł (całość 3000 zł)

  zapisz się


   Rozwiń