Holum terapie naturalneHolumterapie naturalne
 • Holum na Facebooku

 • MTVSS Body Process

  • Jeśli to czytasz, to znaczy, że szukasz. Jeśli szukasz to znaczy, że zadajesz sobie mnóstwo pytań i oczekujesz odpowiedzi. Możliwe, że nie wiesz jeszcze czego szukasz. Ale skoro szukasz, to zapraszam Cię. Najpierw do lektury a potem do mnie na sesję.

   Na moment skup się tylko na pytaniu. Bądź w pytaniu i otwórz się na odpowiedź. Ona przyjdzie sama we właściwym momencie. Możliwe, że właśnie ją otrzymujesz.

   Jeśli masz w sobie dużo zgromadzonego napięcia, którego nie umiesz uwolnić. Jeśli coraz mocniej wpadasz w schematy i zauważasz, że to one zaczynają decydować o Twoim życiu. Jeśli czujesz, że przekonania Twoich rodziców, nauczycieli, ludzi ze środowiska, w którym dorastałeś/aś i/lub, w którym żyjesz nie pozwalają Ci żyć swoim życiem. To… zaczynasz czuć się więźniem.

   Ciało zapisuje i małe przeżycia i silne traumy, powoli i niezauważalnie powstają blokady. Blokady skutkują dysfunkcjami w ciele, najpierw upośledzeniu ulega praca układu immunologicznego i potem innych układów i organów. Im dłużej to trwa, tym ciało głośniej woła. Woła poprzez ból, zesztywnienie, upośledzenie funkcji. To, który układ lub organ mocniej zareaguje, jest indywidualną sprawą. Każdy człowiek ma gdzie indziej słabe miejsca i właśnie tam pojawia się zaburzony przepływ energii. Ciało traci zdrowie i prędzej lub później dochodzi do stanu organizmu nazywanego chorobą. Może warto zadziałać zanim zajdzie za daleko?

   Przez delikatny ucisk właściwych miejsc możemy to zresetować. Osoba przyjmująca zabieg odczuwa go jako głęboko relaksujący i często zapytana ile czasu tu leży odpowiada, że pół godzinny zabieg trwa 90 minut lub czasem dłużej.

   Metoda ta jest też pomocna w szybszym i łatwiejszym wychodzeniu z przewlekłych problemów zdrowotnych, powrocie do zdrowia po operacjach lub agresywnych terapiach. I ciekawostka – stosuję MTVSS dla siebie przed czekającym mnie ciężkim wysiłkiem fizycznym i do efektywniejszego wykonywania ćwiczeń fizycznych.

   A teraz wyobraź sobie, że już nie kierują Tobą przekonania przejęte od innych lecz możesz iść za własnym sercem. Wyobraź sobie, że nie musisz już odtwarzać schematów, które być może w Twoim rodzie powtarzają się od wielu pokoleń. Wyobraź sobie, że posiadanie ciała jest dla Ciebie przyjemnością i sposobem do korzystania z życia– nic cię nie ogranicza i nic Cię nie boli i możesz wszystko, czego do tej pory nie mogłeś/aś.

   Jeśli tak czujesz i sam/a nie umiesz tego z siebie zdjąć przyjmij MTVSS Body Process. Możesz też skorzystać u mnie z procesu Access Bars lub po prostu umówić się na sesję do mnie i na miejscu zdecydować, od którego procesu zaczniesz swoją drogę powrotu do siebie w zdrowym ciele. Mam dla Ciebie 2 godziny – wystarczy i na rozmowę i na jeden z procesów.

   Mogę też dla Ciebie sprawdzić czy nie ma zaburzeń w przepływie energii w Rodzie wykonując podstawowe ustawienia rodowe. I jeszcze mogę dla Ciebie sprawdzić, czy sam/a korzystasz z własnej energii czy jest więcej zasilanych Twoją energią źródeł.

    

  Autorem artykułu jest

  Katarzyna Specjał

  Katarzyna Anna Specjał

   Rozwiń

  • Artykuły

   Wiktor Usarek Masaże

   Odżywcze masaże dla ciała i umysłu i duszy

   Każdy człowiek jest wyjątkowy i całkowicie różny od innych. Ja to rozumiem i kultywuję, dobierając terapię indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Moja praca wykracza poza ramy standardowego masażu. Bardzo cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem. Poprzez wywiad i szczerą rozmowę, … Czytaj dalej Odżywcze masaże dla ciała i umysłu i duszy

   0 komentarzy
   Każdego dnia dzieją się wokół nas cuda.

   Każdego dnia dzieją się wokół nas cuda. Problem w tym, że zazwyczaj ich nie dostrzegamy.

   Spokój. Relaks. Odprężenie. Świadomość. Otwartość. Wolność. Znaczenie tych słów jest nam doskonale znane, ale czy doświadczamy ich pełni w swoim życiu? Niekoniecznie. Co nas przed tym blokuje? Dlaczego nie potrafimy zamanifestować tych wartości w naszym codziennym życiu? Prze bodźcowanie? Gonitwa … Czytaj dalej Każdego dnia dzieją się wokół nas cuda. Problem w tym, że zazwyczaj ich nie dostrzegamy.

   0 komentarzy

   Lomi Lomi Nui, czego możesz się spodziewać na tym masażu i dlaczego w ogóle warto się na niego umówić.

   Lomi jest masażem całego ciała i w odróżnieniu od innych masaży odkrywane jest od razu całe ciało (oprócz miejsc intymnych). Charakterystyczne są długie ruchy przedramionami i dłońmi  przez całe ciało, krążenia w stawach barkowych i biodrowych oraz rozciągania nóg i … Czytaj dalej Lomi Lomi Nui, czego możesz się spodziewać na tym masażu i dlaczego w ogóle warto się na niego umówić.

   0 komentarzy
   Moc nerwu błędnego brzusznego - autonomiczny układ nerwowy i jego regulacja.

   Moc nerwu błędnego brzusznego – autonomiczny układ nerwowy i jego regulacja.

   “Najważniejsze zatem w całej edukacji jest zadbanie o to, by nasz układ nerwowy stał się naszym sojusznikiem, a nie wrogiem”. William James   Rola nerwu błędnego w naszym codziennym funkcjonowaniu jest ogromna. Słowo błędny (łac. vagus) oznacza dosłownie “wędrowca”, ponieważ … Czytaj dalej Moc nerwu błędnego brzusznego – autonomiczny układ nerwowy i jego regulacja.

   0 komentarzy
   MTVSS Body Process Chorzów

   MTVSS Body Process

   Jeśli to czytasz, to znaczy, że szukasz. Jeśli szukasz to znaczy, że zadajesz sobie mnóstwo pytań i oczekujesz odpowiedzi. Możliwe, że nie wiesz jeszcze czego szukasz. Ale skoro szukasz, to zapraszam Cię. Najpierw do lektury a potem do mnie na … Czytaj dalej MTVSS Body Process

   0 komentarzy
   Masaż ciała z wykorzystaniem dźwięku

   Masaż ciała z wykorzystaniem dźwięku mis, gongów i kamertonów

   „Muzyka daje duszę wszechświatowi, skrzydła umysłowi,  lot wyobraźni, a wszystkiemu życie”.  Platon   Dźwiękoterapia to terapia polegająca na stymulacji wibracyjno -akustycznej, inaczej masaż dźwiękiem (wibracją, rezonansem). Wpływa na ciało i umysł człowieka, za pomocą dźwięków instrumentów idiofonicznych i aerofonicznych zwanych też … Czytaj dalej Masaż ciała z wykorzystaniem dźwięku mis, gongów i kamertonów

   0 komentarzy